20. juni 2016

Ingen ventetid

MindMinders kan aktuelt tilbyde samtaletider med ingen eller kun ganske kort ventetid både i Aabenraa, Esbjerg, Horsens og Middelfart. Ring eller skriv til os.

 

Aabenraa

Kristina 93 84 98 58  –  kristina@mindminders.dk     

Anne-Sofie 93 84 95 58  –  anne-sofie@mindminders.dk  –  BARSEL     

 

Esbjerg

Maria 93 84 99 58  –  maria@mindminders.dk         

Jens 21 42 50 11 – jens@mindminders.dk

 

Middelfart

Cecilie 93 84 08 58  –  cecilie@mindminders.dk

Morten 93 84 88 59  –  morten@mindminders.dk

Kristine 93 84 08 59 – kmi@mindminders.dk

 

Horsens

Anja 93 84 98 59 – anja@mindminders.dk

Vivi 93 84 87 58 – vivi@mindminders.dk

Jens 21 42 50 11 – jens@mindminders.dk

 

 

Vidstrakt natur og åbne vidder kan noget for psyken og velværet

Sikker kontakt

Vi opfordrer til, at du er forsigtig med at dele personfølsomme oplysninger elektronisk. Almindelige emails og sms beskeder er ikke sikre måder at kontakte os på, desværre. Men der findes tre måder at være i sikker kontakt med os på:

1. “ProtonMail – Encrypted Email”. Download denne app til din telefon og opret en proton emailadresse. Forbindelsen imellem denne emailadresse og vores emailadresser er krypteret og sikker. App’en er enkel at bruge

2. “Signal – Private messenger”. Download denne app til din telefon og opret en bruger dér med dit mobilnummer. Under funktionen “Ny Besked” (Blyanten oppe i hjørnet) kan du indføje vores telefonnummer og sende krypterede beskeder. App’en er enkel at bruge.

3. Kontakt os telefonisk og bed os sende dig en sikker mail til din mailboks med et link, du efterfølgende kan svare sikkert og krypteret via.

Du er altid velkommen til at lægge en besked på vores telefonsvarer, så kontakter vi dig snarest muligt. Vi har ingen fast telefontid men er løbende på telefonen og ringer også tilbage til dig snarest muligt, hvis du lægger en besked eller skriver til os

 5,465 total views,  2 views today