20. juni 2016

Kort ventetid

MindMinders kan aktuelt tilbyde samtaletider uden ventetid både i Aabenraa, Esbjerg og Middelfart. Ring eller skriv til os.

Aabenraa

Susanne 93 84 98 59  –  susanne@mindminders.dk

Kristina 93 84 98 58  –  kristina@mindminders.dk     

Anne-Sofie 93 84 95 58  –  anne-sofie@mindminders.dk     

Louise 93 84 87 58  –  louise@mindminders.dk      

Esbjerg

Maria 93 84 99 58  –  maria@mindminders.dk         

Cecilie 93 84 08 58  –  cecilie@mindminders.dk       

Laura 93 84 99 59  –  laura@mindminders.dk  

Louise 93 84 87 58  –  louise@mindminders.dk  

Middelfart

Cecilie 93 84 08 58  –  cecilie@mindminders.dk

Majbrit 93 84 76 58 – majbrit@mindminders.dk

Kristine 93 84 08 59 – kmi@mindminders.dk

Vidstrakt natur og åbne vidder kan noget for psyken og velværet

Sikker kontakt

Vi opfordrer til, at du er forsigtig med at dele personfølsomme oplysninger elektronisk. Almindelige emails og sms beskeder er ikke sikre måder at kontakte os på, desværre. Men der findes tre måder at være i sikker kontakt med os på:

1. “ProtonMail – Encrypted Email”. Download denne app til din telefon og opret en proton emailadresse. Forbindelsen imellem denne emailadresse og vores emailadresser er krypteret og sikker. App’en er enkel at bruge

2. “Signal – Private messenger”. Download denne app til din telefon og opret en bruger dér med dit mobilnummer. Under funktionen “Ny Besked” (Blyanten oppe i hjørnet) kan du indføje vores telefonnummer og sende krypterede beskeder. App’en er enkel at bruge.

3. Kontakt os telefonisk og bed os sende dig en sikker mail til din mailboks med et link, du efterfølgende kan svare sikkert og krypteret via.

Du er altid velkommen til at lægge en besked på vores telefonsvarer, så kontakter vi dig snarest muligt. Vi har ingen fast telefontid men er løbende på telefonen og ringer også tilbage til dig snarest muligt, hvis du lægger en besked eller skriver til os

 3,838 total views,  1 views today